Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
FOTBALOVÉ CENTRUM
VŠECHNA HŘIŠTĚ K DISPOZICI
Vážení návštěvníci, od 1. 5.-30. 6. 2024 je středisko Malý fotbal uzavřeno z důvodu opravy – výměny hrací plochy hřiště. Děkujeme za pochopení.

hledat
TC  Lužánky Umělka

Provozní doby

TC Lužánky Umělka

Všední dny

provozní doba:

14:30 - 22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 20:00

Ceník pronájmu hřiště

Umělka

Cena bez DPH

1 455 Kč / hod.

Cena bez DPH s osvětlením

1 910Kč / hod.

Tréninkové centrum Lužánky Umělka

Co najdete v TC Lužánky Umělka

Hřiště

Fotbalové hřiště s umělým povrchem a rozměry hrací plochy 100 x 64 metrů prošlo v letošním roce zásadní rekonstrukcí, kdy se položil nový umělý povrch III. generace Domo Duraforce XT50M/13. Opraveny jsou taktéž čtyři stožáry s umělým osvětlením LED 300 LUX. Na hřišti jsou nalajnovány i čáry pro dvě hřiště na malou kopanou.

Zázemí a šatny

Zázemí a šatny poskytují spodní prostory budovy Sprint s vchodem ze hřiště. Na jaře roku 2023 se vybudují nové modulové stavby, které nabídnou prostorné zázemí v podobě šaten s kompletním sociálním zařízením.

Jak se k nám dostanete

Jak se dostat do TC Lužánky Umělka

Pro dopravu k hřišti doporučujeme zvolit veřejnou dopravu. Zastávka Sportovní autobusové linky č. 67 je přímo před Bobycentrum, které obejdete zleva a budete přímo na hřišti. Případně můžete zvolit tramvajové linky č. 6 a č. 1 z Moravského náměstí a vystoupit na zastávce Hrnčířská. Osobní automobil zaparkujete na veřejném neplaceném parkovišti u Bobycentra nebo kousek opodál směrem k parku Lužánky.

Adresa areálu

TC Lužánky Umělka

Sportovní 2a 602 00 Brno-Královo Pole
49°12′46.46″N 16°36′33.24″E

Často kladené dotazy

Ano, hřiště je možné si rezervovat pro účely krátkodobého i dlouhodobého pronájmu na telefonním čísle: +420 731 575 227 nebo na e-mailové adrese: pelikan@starezsport.cz. Rozpis obsazenosti hřiště naleznete na této stránce.

Hřiště jsou primárně určena, včetně lajnování, pro fotbal. Mimo fotbal a malý fotbal je možné hřiště využít pro různé sporty, jako například rugby, americký fotbal, ultimate frisbee apod.

V ceně pronájmu hřiště je zahrnuto využití šatny v prostorách pod halou Sprint (bývalý Nordic), včetně sprch a sociálního zařízení. Usilovně pracujeme na vybudování vlastního zázemí, dokončení je plánováno v průběhu roku 2023.

Přijďte si zahrát fotbálek

Hledáte fotbalové hřiště pro každotýdenní sportovní aktivitu s přáteli? Vyberte si z naší nabídky 5 hřišť s umělým povrchem, rezervujte a hrajte!

REZERVACE HŘIŠTĚ dále