Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
FOTBALOVÉ CENTRUM
VŠECHNA HŘIŠTĚ K DISPOZICI
hledat

TC Lužánky Malý fotbal

Fotbalové centrum

OTEVÍRACÍ DOBA A CENÍK dolů CO U NÁS NAJDETE dolů JAK SE K NÁM DOSTANETE dolů

Provozní doby

TC Lužánky Malý fotbal

Všední dny

10:00 - 22:00

Víkendy a svátky

10:00 – 22:00

Ceník pronájmu hřiště

Hřiště pro veřejnost

Cena

480 Kč / hod.

Cena s osvětlením

720 Kč / hod.

Hřiště pro školy

Cena

240 Kč / hod.

Tréninkové centrum Lužánky Malý fotbal

Co najdete v TC Lužánky Malý fotbal

Hřiště

Hřiště s rozměry hrací plochy 48 x 28 metrů a celkovými rozměry koberce 56 x 34 metrů je vhodné pro zájemce z řad sportovní veřejnosti, sportovních oddílů a škol. Hřiště je po celé délce lemováno mantinely o výšce 1 m a díky umělému osvětlení je možné si hřiště pronajmout i ve večerních hodinách. Součástí vybavení hřiště jsou střídačky a branky o rozměrech 4 x 2 m.

Zázemí a šatny

V hlavní budově se nachází prostorná šatna s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a sociální zařízení.

Jak se k nám dostanete

Jak se dostat do TC Lužánky Malý fotbal

Pro dopravu do TC Lužánky Malý fotbal doporučujeme zvolit veřejnou dopravu. Zastávka Sportovní je přímo u vstupu do areálu a z hlavního nádraží k ní jezdí autobus linky č. 67. Případně můžete zvolit tramvajové linky č. 6 a č. 1 z Moravského náměstí a vystoupit na zastávce Hrnčířská. Osobní automobil zaparkujete na veřejném neplaceném parkovišti před areálem nebo kousek opodál u Bobycentra.

Adresa areálu

TC Lužánky Malý fotbal

Sportovní 347/2 602 00 Brno-Královo Pole
49°12'41.0"N 16°36'31.6"E

Často kladené dotazy

Ano, hřiště je možné si rezervovat pro účely krátkodobého i dlouhodobého pronájmu na telefonním čísle: +420 734 690 566 nebo +420 731 179 984, případně na e-mailové adrese: polivkova@starezsport.cz. Rozpis obsazenosti jednotlivých hřišť naleznete na této stránce.

Hřiště je primárně určeno, včetně lajnování, pro malý fotbal. Mimo malý fotbal je možné hřiště využít pro různé aktivity a sporty, jako například rugby, americký fotbal, ultimate frisbee apod.

V ceně pronájmu hřiště je zahrnuto využití šatny s uzamykatelnými skříňkami včetně sprch a sociálního zařízení, případně osvětlení.

Přijďte si zahrát fotbálek

Hledáte fotbalové hřiště pro každotýdenní sportovní aktivitu s přáteli? Vyberte si z naší nabídky 5 hřišť s umělým povrchem, rezervujte a hrajte!

REZERVACE HŘIŠTĚ dále